Až vyjde měsíc

Je léto 1965. Na ostrůvku, ležícím nedaleko pobřeží Nové Anglie, naruší poklidný život obyvatel skandální událost: dva dvanáctiletí školáci, sirotek Sam a dobře vychovaná Suzy, spolu tajně utekli neznámo kam.

Zatímco po nich rozčilení dospělí pátrají, rozpoutá se strašlivá bouřka, jíž se všechno ještě víc zamotá. Režisér oblíbených, stylově nezařaditelných filmů Taková zvláštní rodinka či Život pod vodou se svým typickým suchým humorem a smyslem pro parodii využívá dobových odkazů a konfrontuje zdravý rozum dětí s pošetilostí dospělých: rodičů, skautského vedoucího, šerifa, sociální pracovnice. Jako obvykle se mohl spolehnout na spolupráci herců velkých jmen, nadšených nehvězdnými rolemi, ale skvělí jsou i představitelé Suzy a Sama. Zcela mimořádný požitek sluchu skýtá hravé využití hudebních lekcí Benjamina Brittena v mistrovském zpracování autora původní hudby Alexandra Desplata.

Komedie, Drama, Romantický

USA, 2012

Režie: Wes Anderson

Hrají: Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray, Jason Schwartzman, Tilda Swinton, Frances McDormand, Harvey Keitel, Bob Balaban, Neal Huff

Ukázka z filmu Až vyjde měsíc

Obrázky a tapety z filmu Až vyjde měsíc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Až vyjde měsíc

Pátrání po dvou uprchlých dětech může být zábavnější, než si myslíte… Příběh roztomile svérázné komedie Až vyjde měsíc se odehrává v 60. letech 20. století na romantickém pobřeží Nové Anglie. Samovi a Suzy je dvanáct let. Oba spojuje stejný prob-lém: se svým okolím si nerozumí, ale myslí si, že o světě dospělých vědí vše. Na první pohled se do sebe zamilují. Uzavřou tajnou dohodu a připravují velkolepý plán. Po roce od jejich prvního setkání společně utečou do divočiny.

STÁHNOUT FILM !

STÁHNOUT FILM !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *